wtorek, 17 marca 2015

Zaproszenie na wspólną wycieczkę


Zapraszamy do przeczytania relacji z naszej wycieczki  http://turysta.swietokrzyski.eu/Kigari/relacja-z-rowerowego-powitania-wiosny-sktk-kigari-pttk-kielce-id634.html
Klub KIGARI proponuje wspólny wyjazd na drugą w tym roku wycieczkę rowerową. Spotykamy się o godz. 900 w niedzielę 22 marca 2015r. na Placu Artystów. Pogoda zapowiada się piękna, więc trasa wycieczki rowerowej zaplanowana jest przez Szczukowice- Brynicę- Porzecze- Bobrzę do Wielkiego Muru Oporowego. Spotykamy się na terenie Dworku Bobrza (Bobrza, ul. Staszica 32) z grupą pieszych turystów "Przygoda".
Wspólnie  żegnamy zimę...... pomagamy "Topić Marzannę "i gasić rozpalone ognisko!!!!. Wracamy najkrótszą drogą do Kielc, czyli drogą obok Toru wyścigów samochodowych- Szlifiernię - Łazy- Herby- Kostomłoty I- Łazy- podjeżdżamy do rezerwatu Sufraganiec” i następnie ścieżką rowerową koło Centralnej Ciepłowni dojeżdżamy do Zalewu przy ul. Łódzkiej.

Oczywistym jest, że dla wspólnego bezpieczeństwa zakładamy  na czas trwania wycieczki kaski rowerowe i kamizelki odblaskowe!!!!!!

Zapraszamy