niedziela, 12 czerwca 2016

Krótka informacja ze Zlotu Aktywu

 Super zlot jakoś tak bardzo szybko się skończył.........
 Ukłony należą się organizatorom- Sekcji Turystyki Rowerowej z Milanówka !!!!! Impreza dopięta do ostatniego guzika. A my przecież wiemy, że łatwo się takich imprez nie robi i samo się nie zrobi.

Przez trzy dni odpoczywaliśmy w świetnie przygotowanym dla nas obiekcie i rozmawialiśmy z naszymi przyjaciółmi z całej Polski.  Objadaliśmy się pysznymi posiłkami, uczestniczyliśmy przy biesiadnym ognisku, smakowaliśmy pyszności w Karolinie ...... no a te milanowskie truskawki z szampanem długo pozostaną w naszej pamięci !!!!!

 W sobotę po przyjeździe rowerami  do Milanówka mieliśmy okazję uczestniczyć (oczywiście tylko w przysłowiowej pigułce) w  XI Festiwalu Otwarte Ogrody Milanówek 2016. Zwiedziliśmy Ogród Jedwabny, gdzie podpatrywaliśmy jak maluje się ręcznie jedwab. Niektórzy z Nas nawet własne prace mogli sobie kupić........

Warsztaty tańca  w sali Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze w Karolinie. Jak widać w sobotę nie tylko się jeździło ale i tańczyło poloneza.
 Do Kielc wieziemy rowerek od Komandora Zlotu Adama Matusiaka, który wylosował Rysiu Traczyk.  Gest komandora był niesamowity-po prostu  zdjął  przymocowany do altanki symbol Zlotu- ROWEREK- i przekazał go do losowania jako  pamiątka z Julinka.
W pierwszej chwili przerażony nasz kolega chciał oddać gadżet- ale jak można zrezygnować z takiego prezentu?????    Zajmie on honorowe miejsce na działce w Kaczynie......oj dobrze, że na przyczepce była wolna listwa......
Jeszcze jedną niespodzianką było zdobycie  bursztynowego słowika w "Szansie na sukces" prezesa klubu "Kigari". Konkurencja była obsadzona samymi gwiazdami- każdy przecież zna świetnie śpiewające dziewczyny z Lubartowa. A tu  pokazała ukryty talent muzyczny nasza dziewczyna. Brawo za odwagę!!!!!  Dla niewtajemniczonych mała informacja- trzymamy się opcji, że na zdjęciu jest słowik-OK ??????


Zapraszam do zakładki FOTO, gdzie można zobaczyć kilka zdjęć z tej imprezy