wtorek, 20 grudnia 2016

16 grudnia 2016r-spotkanie opłatkowe


Już po raz czwarty spotkaliśmy się w klubie POLONEZ w Kielcach  przy wspólnym stole, by złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Spotkanie opłatkowe stało się bardzo ważną częścią tworzenia wspaniałego zespołu, jakim jest ŚKTK "Kigari". Na tegoroczną Wigilię przybyli prócz członków i ich rodzin, przyjaciół z tras rowerowych także koledzy z Klubu Turystyki Rowerowej Przedbórz.

 Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, który składał się z tradycyjnych potraw wigilijnych. Ukłony należą się naszym kolegom z Przedborza- Ryszardowi, Adamowi oraz Fredkowi, którzy zaskoczyli nas przywiezionymi smakołykami. Nikt nie oparł się zjedzeniu pysznej smażonej ryby czy też wyśmienitych przedborskich ciast. To spotkanie było nadzwyczaj klimatyczne: dwadzieścia sześć osób plus jedno dziecię-Nadia Solarska słuchała kolęd, opowieści rowerowych, śmiechu i toastów!!!!!
Atmosfera tego wieczoru była cudowna i czuć było że jesteśmy jedną wielką rodziną (....nawet postna kapusta z pieczarkami  była serwowana z gara!!!!).
W takim dniu człowiek czuje, że tworzy fantastyczny zespół, z którym będzie miło spędzał czas nie tylko na szlakach rowerowych ale również poza nim.
Spotkanie trwało kilka godzin - trudno było nam się rozstać, co rokuje na dalszą przyjaźń i wiele wspólnie spędzonych chwil na wycieczkach rowerowych i nie tylko......Więcej zdjęć (autorstwa Lecha Otwinowskiego) w zakładce FOTO