poniedziałek, 16 października 2017

Zakończenie sezonu rowerowego 2017

 Jak się prezesowa dowiedziała, ile to osób wybrało się na zakończenie sezonu rowerowego postanowiła  zlikwidować dekoracyjny kopiec na działce by się wszyscy z rowerami zmieścili na posesji w Kaczynie. Ale co tam:  jak trzeba to trzeba.....  szczytny cel, bo przecież "rodzinka kigarowców" się rozrasta !!!!!
Pogoda okazała się wyjątkowo fajna, więc wszyscy chętnie wybrali się na  niedzielną wycieczkę rowerową i bardzo dobrze, bo przecież rowery są po to żeby nimi jeździć przy sprzyjającej ku temu pogodzie.
 Około godziny 13 przyjechało na "proszone" ognisko dwudziestu ośmiu rowerzystów ....następnie jeszcze Jola i Mietek...Agnieszka z Agą...Asia z Amelką i Nadią a około 14.30 cztery osoby samochodem z Przedborza. Ci ostatni niestety nie zdążyli posmakować dania z żeliwnego kociołka- ale to już inna bajka...........Humory wszystkim dopisały, bo nie ma to jak rowerowa brać. Były  ogniskowe potrawy, były śpiewy i tańce. Każdy był na działce mile widziany i sam decydował jak długo może bawić się w towarzystwie.
Niektórzy musieli wracać do Kielc wcześniej a inni później- nie było przymusu, ale Ci co zostali z pewnością tego nie żałowali.
Teoretycznie klub zakończył sezon rowerowy- ale tylko teoretycznie: a więc do następnej wycieczki w niedzielę!
W zakładce FOTO do obejrzenia zdjęcia z  dnia 15-10-2017