środa, 10 stycznia 2018

Planujemy wyjazd na Rajd????

 Witajcie,
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na nasz kolejny Rajd Rowerowy, tym razem po Ziemi Pałuckiej. Rajd odbędzie się w dniach 11-18 sierpnia 2018 roku. Bazą rajdu będzie Zielona Szkoła w Chomiąży Szlacheckiej. Jest to dawna szkoła, która w tej chwili funkcjonuje jako schronisko młodzieżowe (uwaga! we wszystkich pokojach są łóżka piętrowe!). Będzie również możliwość rozbicia namiotu na terenie przyległym do Zielonej Szkoły.  
Trasy rajdowe będą przebiegały przez powiaty żniński i mogileński. Trasy będą prowadziły wśród malowniczych lasów i przepięknych jezior Ziemi Pałuckiej. Podczas rajdu będzie możliwość zwiedzenia m. in. Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji, pałacu w Lubostroniu i wielu innych pięknych i ciekawych miejsc. Ponadto planujemy dla Was poczęstunek wśród ptaków w Rajskim Ogrodzie i przejażdżkę bryczką. Dodatkową atrakcją będzie rejs statkiem po jeziorze Gopło.
Oficjalny Regulamin Rajdu zostanie opublikowany 1 lutego 2018, wtedy też ruszą zapisy na rajd. Wszelkie informacje na temat Rajdu będziemy na bieżąco publikować na stronie STK w Kaletach na Facebooku (https://www.facebook.com/stkkalety/)
Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie tej informacji w Waszych środowiskach rowerowych.
Zapraszamy serdecznie - Agata i Grzegorz Kukowka