wtorek, 21 sierpnia 2018

zwiedzamy Kujawsko Pomorskie !!!

 W dniach 11-18 sierpnia 2018r nasi członkowie klubu "Kigari" - Łukasz, Asia , Nadia, Renata, Adam i Fredek odpoczywali na zlocie zorganizowanym przez Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Władysława Huzy z Gliwic. Bazą tegorocznego zlotu była  Chomiąża Szlachecka w województwie kujawsko-pomorskim. Dla naszego klubu są to okolice nie do końca poznane, więc bardzo miłą niespodzianką okazało się pofałdowanie terenów wokół rozległych i licznych jezior znajdujących się po zaplanowanych trasach rowerowych.


Przez cały "turnus" pogoda dopisywała wszystkim rowerzystom, dlatego też cały program został zrealizowany. Zwiedziliśmy takie znane miejscowości w Pałukach jak Wenecja, Biskupin, Żnin, Mogilno, Kruszwicę, Strzelno, Pakość, Barcin, Gąsawę, Rogowo...… rowerami, ale i kolejką wąskotorową, którą wszyscy (włącznie z rowerami) przejechali  z Gąsawy do Żnina!!!!!
Program zlotu był bardzo atrakcyjny i należy podziękować Agacie i Grzegorzowi Kukowka za zaangażowanie i dopracowanie wszystkich tras rowerowych oraz pokazanie pałuckich atrakcji.
Z pewnością pojedziemy z Wami kochani  za rok!

( w zakładce FOTO kilka zdjęć)