środa, 17 kwietnia 2019

Co dalej???????

  Powodem spotkania się w dniu 16 kwietnia 2019r. członków klubu była rezygnacja z pełnienia funkcji przez Prezes ŚKTK PTTK "KIGARI".
Zebranie prowadził zaproszony przez koleżankę Joannę Burtnik - przedstawiciel Oddziału Świętokrzyskiego PTTK -Ryszard Łopian.
Na zebranie przybyło ponad 50% osób uprawnionych do głosowania- tym razem żadnych "sympatyków i przyjaciół klubu" nie było (....ciekawe czemu, skoro klub tyle ich ma)
 Program spotkania miał mieć charakter wyborczy, ale okazało się ,że nikt z obecnych nie wyraził chęci "dowodzenia takim klubem".
Podsumowując: było tzw. "bicie piany",  wzajemne oskarżanie się i w rezultacie  prowadzący kieruje sprawę klubu do  Zarządu Oddziału Świętokrzyskiego PTTK. Na obecną chwilę klub jest zawieszony.
Teraz trwa faza proceduralna......

A za kilkanaście dni członkowie klubu KIGARI  wybierają się na 54 Wiosenny Rajd Kolarski "Trójprzymierze" Warszawa-Kielce-Lublin do Kozienic, gdzie gospodarzem będzie Warszawski Klub Kolarzy"Wektor".  Przypomnę czytającym niewtajemniczonym ,że kolejnym gospodarzem ( w maju 2020r.) powinien być klub "KIGARI".
No i może dlatego ktoś się obudził z letargu ......że się samo nie zrobi????
Najprawdopodobniej ostatnie zdjęcia Świętokrzyskiego Klubu Turystów Kolarzy "KIGARI"przysłała Ania D

 Dziękuję za uwagę.....
Może następny artykuł będzie firmowany jako wolna grupa turystyki rowerowej "KIGARI"???
Co Wy na to?