wtorek, 2 kwietnia 2019

Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon na rowery!

No to się zaczęło...23 osoby ruszyły w niedzielę 31 marca na wycieczkę organizowaną przez Świętokrzyski Klub Turystów Kolarzy "KIGARI". Ile było na wycieczce  członków PTTK - tego nie napiszę, bo to byłoby nie fair (a przecież to marzec- poczekajmy do prawdziwego lata, kiedy to pozostali przyjaciele ruszą na wycieczki pod przewodnictwem klubu).
Pogoda piękna- co się dziwić, że ludzie chcą wyruszyć w teren?? A bytność w PTTK przecież nie musi być- "przytulasz się" do klubu bez żadnych obwarowań...ktoś prowadzi grupę...ktoś swoją zgodą prowadzenia wycieczki odpowiada  za obecnych...
Jak jest dobrze, to jest fajnie!!!!
 NIE PSUJMY TEGO (…...pewnie ktoś skomentuje tą treść)!!!!!
Prowadzenie grupy tym razem podjęli się Andrzej i Leszek.  Trasa znana wszystkim: Plac Artystów-Biesak- Białogon-  Zalesie -Słowik- Zgórsko Zagrody-Szewce Zawada- Janów- Szczukowskie Górki-Pietraszki- Białogon- Kielce.
Oczywiście jak rozpoczęcie sezonu- to ognisko w znanym dla bywalców wycieczek miejscu.  A miejsce rzeczywiście urokliwe. Klimat się tylko troszkę zmienił, gdy doszło do rozmów na temat dalszego istnienia i funkcjonowania klubu. Bo niestety, aby pracować na rzecz klubu trzeba poświęcić swój prywatny czas, trzeba zrezygnować z wielu swoich innych zainteresowań, trzeba mieć głowę na "tzw. karku" i mieć ( za przeproszeniem)… "jaja"!!!
A w zakładce FOTO- zdjęcia przesłane przez Anię D oraz Marka Ł.